در اپلای هم سوتی های داشتم که چندتاش الان یادمه و دوست دارم ثبتش کنم.

اولیش اینه که یه استاد خانم داخل دانشگاه UM بهم اکسپت داد اما بعدش بهونه پول آورد و دیگه ایمیل هامو جواب نداد (اما میخوند!). در کنارش از استادی در دانشگاه UTM هم پذیرش داشتم و قرار شد برام فاند جور کنه.

یه شب که مشغول فکر و خیال بودم یهو ساعت 4 صبح فکری به سرم زد! بلند شدم و به شروع کردم تماس گرفتن با استادا! از شانس خوبم جواب ندادند! مثلا جواب میدادند چی میخواستم بگم؟! انگاز جواب رد خواستگاری شنیدم!! عمق فاجعه اونجاست که به شماره شخصی استاد UTM هم زنگ زدم و باز از شانس خوبم ارتباط برقرار نشد! آقا یکی نبود بگه آخه زنگ زدی موبایل طرف چی بگی؟! بگی چه خبر؟! من کی هستم!! صبح که بیدار شدم گفتم پسر خیلی دیوونه ای! البته به استاد داخل واتس آپ پیام دادم! :) و آنلاین شد و جواب داد!!

سوتی جدید هم اینه به یه استاد به اسم X ایمیل زدم اما اون لحظه داشتم میحرفیدم فکر کنم، هواسم نبود اسمش رو وارد کنم. چون قالب ایمیل ها روتین هستش و فقط چند قسمت تغییر میکنه، اسمش رو y وارد کردم. طرف صبح به من پیام داد: ببخش جان. من Y نیستم! به زبون خودمون میشه: حاجی چیزی زدی؟ یعنی در افق مهو (محو؟) شدم!

باز سوتی دارم و خواهم داد و در اینجا درج خواهم کرد. فعلا تا بعد.

سوتی های اپلای من!

جواب ,استاد ,سوتی ,هم ,صبح ,یه ,شانس خوبم ,utm هم ,اسمش رو ,سوتی های ,یه استاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجله خرید 7 مشاوره روانشناسي tamiratmobail مستر فان مقالات رسمي خدمات اپل در مشهد پونی فران روزهاي باراني آخرین مطالب ساخت اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا برای رستوران،فست فود و سوپرمارکت شبیه اسنپ فود vps-poster3
دزدگ